Jau išsiųsta 476656 atvirukų
Padarykite šį tinklapį namų puslapiu Susisiekite   
Sveikinimai

Sveikinimai Atvirukai     Gimtadienio sveikinimai     SMS tekstai Tostai Palinkėjimai Posakiai

:: Atsiimti atviruką ::

Atviruko kodas:

:: Vardadieniai ::
Šiandien:
Algintė, Aleksandras, Zefirinas

Rytoj:
Aušrinė, Cezarijus (Cezaris)

vardadienių paieška


:: Straipsniai ::

Gimtadienio sveikinimai: kaip būti originaliu?

:: Reklama ::
:: Vestuviniai sveikinimai, vestuvės, gražūs žodžiai ::

Paspauskite nuorodą  su užrašu "Išsaugoti" esančią po sveikinimu, sveikinimas bus išsaugotas atmintyje. Siųsdami  naują atviruką sveikinimo laukelyje jau bus įrašytas sveikinimo tekstas.


Sveikinimų puslapiai
[1][2][3][4]


Jei eisit - eikite kartu per žemę, mažais takeliais bėkit kur šviesiau. Užstokit vėją, raskit žemei kelią, lašelį laimės gerkite pusiau. Dalinkitės juodu vargus, ir tą džiaugsmo mažutę dalelę, viską , viską dabar jau per pus visa ilgą gyvenimo kelią.
 
Autorius: saule

Išsaugoti

Šiandien tu nuostabiai atrodai su baltu nuotakos šydu, su žaliu rūtų vainikėliu ir ranka pasipuošus žiedeliu. Daugiau nuo to meto tu nenešiosi, neseksi vainiko prie plaukų, tik aukso žiedą tu nešiosi ir vis ilgiesies gimtų namų. Šalia tavęs dar liks draugų burelis, bet tavo juokas ten jau neskambės. Tavęs jau laukia naujas ilgas kelias, nauji džiaugsmai ir rupesčiai nauji. Tu pažiurėk kaip mamos ašarėle rieda ir plaka tėvo nerami širdis, juk jie tave augino ir mylėjo, o šiandien tu ne ju, o jo esi. Laimės, meilės didelės brangus jaunavedžiai.
 
Autorius: (atsiuntė) Laima

Išsaugoti

Ateina toks laikas - lakštingaloms suokti Žiedams ir jausmams sužydėti Ateina toks metas - mylėti ir tuoktis Ir dviem savo lizdą sudėti Mes Jums palinkėtume - darnos, atidumo Ir visad viens kitą paremti Kasdien ir tada, jei užgriūtų sunkumai Vieningai ir taikiai gyventi Tegu neužgęsta jaukus žiburėlis Šeimos židiny ir namuos Ir meilės tyros tenetemdo šešėliai Dabar ir vėliau, - niekados !
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Užtenka žodžių, - te jausmai pripildo, Dienas kaip krištolas, kaip snaigė savo tyrumu, Te Jūs troškimai, svajos, siekiai išsipildo, Te židinys sušildo, kai bus abiem sunku.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Lai vestuvių dieną Jūs puošia Žiedai nevystantys ir amžini. Gyvenimas lai taurę ruošia, Kurią išgėrę nepajustumėt, jog ji karti.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Tegul ant jūsų bendro kelio Žiedai gražiausi pražydės. O sutuoktuvių proga linkim Abiems Jums laimės didelės. Tegul vienos širdies plakimą Kita širdis visad išgirs. Jeigu jau suvedė likimas Tegul jau niekad neišskirs.
 
Autorius: /atsiuntė Rina

Išsaugoti

Kokia graži diena, kai meilė Lyg saulė šviečia jums abiem, Kai šypsosi dangus ir žemė, O pievos sveikina gėlėm. Tegul ši pasaka neblėsta Rytoj, poryt ir niekados, Lai priesaikos žodžius it maldą Jūs širdys nuolat atkartos...
 
Autorius: /atsiuntė Rina

Išsaugoti

Jaunieji, būkite laimingi, Kiekvienas šiandien palinkės... O mes prie žodžių tų prasmingų Pridurti norim iš širdies: Kad namuose kvepėtų duona, Kad smagūs krykštautų vaikai, Kad jūsų meilė dar stiprėtų, Kai sidabru šarmos plaukai...
 
Autorius: /atsiuntė Rina

Išsaugoti

Atrodo, tik vakar pavasaris šėlo, Ir skleidėte skrydžiui sparnus, O štai jau rūkai sidabru padabino Šermukšnių karolius karčius... Nors metai skubėjo lyg vėjai benamiai Vaikystė, jaunystė, branda Bet saulė rugsėjo tikrai dar sušildys Sava, netikėta aistra.
 
Autorius: /atsiuntė Rina

Išsaugoti

Jau ketvirtį amžiaus nuėjot kartu, Jau ketvirtis amžiaus taip metų greitų, Tik vakar atrodo, vestuvės skambėjo O štai, Jubiliejus sidabro atėjo. Mes linkim Sėkmės ir skalsos namuose, Gyventi sveikatoj, Nelūžti dvasia, Jei šiandien atžymim sidabro metus, Tai trokštam sulaukt dar ir auksinių !
 
Autorius: /atsiuntė Rina

Išsaugoti

sekantis »

Puslapio raktažodžiai: Tostai, palinkėjimai, gražūs žodžiai, posakiai, gimtadienio sveikinimai, su gimtadieniu, jubiliejiniai sveikinimai, motinos, mamos dienos sveikinimai mamai, sms sveikinimai, romantiški sveikinimai, meilės sveikinimai, tevo dienos, vestuviniai sveikinimai, vardadienio sveikinimai, velykiniai sveikinimai, kalėdiniai sveikinimai, valentino dienos sveikinimai, valentino dienos atvirukai, valentino diena
:: TOP ::
 • Naujausi atvirukai
 • Populiariausi atvirukai
 • Neseniai išsiųsti atvirukai
 • ***
 • Naujausi sveikinimai
 • Naujausi SMS
 • Naujausi tostai
 • Naujausi posakiai
 • :: Naujienos ::
  Užsisakyti Atsisakyti

  :: Apklausa ::
  Ar radote čia jums patinkantį sveikinimą ar atviruką?
  Taip, nuostabu
  Galbūt
  Nežinau
  Neradau

  :: Lankytojai ::
    Humoras
    Rekomendacija
    Atsiųsti sveikinimą
    Įvertinkite

  dabar naršo: 3

  Svetainėje:
  Sveikinimų:
  674
  Atvirukų:
  986
  SMS tekstų:
  191
  Tostų:
  25
  :: Draugai ::
    Sveikinimai
    PVM skaičiuoklė
    Atvirukai
    Nuorodų katalogas
    Muzikiniai klipai
    Viešbutis Klaipėdoje
    Vyriski marskineliai
    Vyriski rubai
    Svečių namai
    Viešbučiai Klaipėdoje
    Restoranas Klaipėdoje
    Svečių namai Klaipėdoje