Jau išsiųsta 472578 atvirukų
Padarykite šį tinklapį namų puslapiu Susisiekite   
Sveikinimai ir Atvirukai

Sveikinimai Atvirukai SMS tekstai Tostai Palinkėjimai Posakiai Atsiliepimai

:: Atsiimti atviruką ::

Atviruko kodas:

:: Vardadieniai ::
Šiandien:
Algedė, Kalikstas, Benediktas, Giedrius

Rytoj:
Skaidra, Anicetas, Robertas, Dravenis

vardadienių paieška

:: Šventės ::
Šiandien:

sąrašas

 Dienos patarlė:
 
:: Reklama ::
:: Vestuviniai sveikinimai, vestuvės, gražūs žodžiai ::

Paspauskite nuorodą  su užrašu "Išsaugoti" esančią po sveikinimu, sveikinimas bus išsaugotas atmintyje. Siųsdami  naują atviruką sveikinimo laukelyje jau bus įrašytas sveikinimo tekstas.


Sveikinimų puslapiai
[1][2][3][4]


Dvi širdys kaip viena lai plaka, Te nedreba audroj ir vėjy. Suraskite į laimę taką, - Drauge žygiuodami, Jaunieji !
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Jau likimas Jums žiedus sumainė, Jau prisiekta mylėt amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, Tegul gimsta Jums gražūs vaikai. Tad dalinkitės Judu vargais, Ir laimės mažytę dalelę. Viską, viską dabar jau perpus, Visą ilgą gyvenimo kelią.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Kai eisit, eikit tik kartu per žemę Siaurais takeliais eikit kur šviesiau Apsaugokit viens kitą nuo audrų ir vėjų Lašelį laimės gerkite pusiau.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Liki sveikas mielas Tėti, Išeinu aš iš namų. Man laimužės palinkėki Ir daug saulėtų dienų. Tau dėkoju aš už viską, Iš visos, visos širdies. Ką likimas šiandien lėmė To jau niekas nepakeis. Liki sveikas, išvažiuoju Iš mielų, gimtų namų, Pasitikti naujo kelio Einu lydima draugų Parymokit prie vartelių Palydėkit takeliu. Kai sugrįšiu iš kelionės, Pasitiki mus jau du!
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Mamyte, ar prisimeni, kai augau aš ant tavo kelių, Kaip mūs darželyje baltieji jazminai! Tiesa, tada Tu nesumerkdavai akelių, Ir verkiančią dainomis raminai. Ir laime mums tada žydėjo dienos, Ir džiaugsmą nešė bręstantys javai. Ir nežinojau aš, kas liūdesys per vienas Nes visad, mama ,būdavai linksma. Dabar ruduo. Ir medžių krenta lapai Ir jazminai baltieji nepražys. Ir aš žinau, brangi Mamyte, Jaunystės dienos niekad nesugrįš. Palaiminki mane, Mamyte, Į tolį kelio išlydėk Ir lauk parimusi prie vartų, Tiktai, žiūrėk, nebeliūdėk. Ir aplankysiu dar tave ne kartą Kada naktis ant pliko lauko snaus. Kai vakaras užskleis pavėsį, Kai rytas naują sapną aus. Pamoki man ranka prie vartų, Laimingo man gyvenimo linkėk. Neverki, neliūdėk, Mamyte, Laimingi būsim, patikėk !
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Nuo šiol per pusę duonos riekę, Per pusę džiaugsmą, nerimą pusiau, Lai negandos už vartų pasilieka, Juk žmogų vienišą užpult lengviau. O mes kartu! Mes drąsūs, mes laimingi Dvi žvaigždės šviečia du kartus ryškiau, Dvi upės dvigubai gilesnę vagą ūžia, Du, o du takai, į platų kelią susilieja.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

O dviese juk geriau, Ir saulė šviečia maloniau, Ir gėlės žydi skaisčiau. Bet dviese ir sunkiau - Gyventi reikia jau už du, Kentėt ir džiaugtis vėl kartu.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Paimki ilgesį, kaip kūdikį nuo rankų Palieski lūpas bučiniu švelniu, Juk pasitaiko, kad tampi toks menkas Kai trūksta tiktai žodžių nuoširdžių Mes sutarėm kartu nešt sunkią naštą Būt viens kitam ir broliu ir draugu, Ir iškentėti viską ir suprasti, Paguost viens kitą, kai labai sunku. Užaugs vaikai, paliks kaip paukščiai lizdą, Mūs plaukus laikas sidabru papuoš. Brangusis būkime širdim jauni mes visad, Kaip žaluma pavasario miškuos.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Tegul vienos širdies plakimą Kita širdis visada išgirs Jeigu suvedė likimas, Tegul jau niekas neišskirs. Tegul ant Jūsų bendro tako Žiedai gražiausi pražydės, O sutuoktuvių proga linkim Abiem daug laimės didelės...
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

Linkime, kad žingsniai pirmi nebūtų alsūs Ir kliūties nepabūgtumėt pirmos, Kad akys, rankos žodžiai, balsas Kasdien ieškotų džiaugsmo, šilumos.
 
Autorius: nežinomas

Išsaugoti

sekantis »

Puslapio raktažodžiai: Sveikinimai, atvirukai, tostai, palinkėjimai, gražūsžodžiai, posakiai, gimtadienio sveikinimai, su gimtadieniu, jubiliejiniai sveikinimai, motinos, mamosdienos sveikinimaimamai, sms sveikinimai, romantiški sveikinimai, meilės sveikinimai, tevodienossveikinimai, vestuviniaisveikinimai, vardadieniosveikinimai, velykiniaisveikinimai, kalėdiniaisveikinimai, valentino dienos sveikinimai, valentino dienos atvirukai, valentino diena, restoranas klaipedoje, nuorodų katalogas
:: TOP ::
 • Naujausi atvirukai
 • Populiariausi atvirukai
 • Neseniai išsiųsti atvirukai
 • ***
 • Naujausi sveikinimai
 • Naujausi SMS
 • Naujausi tostai
 • Naujausi posakiai
 • :: Naujienos ::
  Užsisakyti Atsisakyti

  :: Apklausa ::
  Ar radote čia jums patinkantį sveikinimą ar atviruką?
  Taip, nuostabu
  Galbūt
  Nežinau
  Neradau

  :: Lankytojai ::
    Jūsų atsiliepimai
    Pramogos
    Įtraukti į katalogą
    Padaryti pirmuoju
    Rekomendacija
    Atsiųsti sveikinimą
    Įvertinkite

  dabar naršo: 11

  Svetainėje:
  Sveikinimų:
  651
  Atvirukų:
  985
  SMS tekstų:
  191
  Tostų:
  25
  :: Draugai ::
    Video klipai
    Restoranas
    Sveikinimai
    PVM skaičiuoklė
    Atvirukai
    Nuorodų katalogas
    Zaidimai
    Muzikiniai klipai
    Restoranas
    Salės nuoma
    Svečių namai
    Viešbutis Klaipėdoje
    Humoras
    Restoranai
    SEO
    Svečių namai
    Viešbučiai Klaipėdoje
  Pradžia | Apie mus | Reklama | Kontaktai | Rekomenduoti

  2007 © Sveikinimai
  , Visos teisės saugomos.